Komisija skelbia pakartotinę viešąją konsultaciją dėl naujų buitinių ir nebuitinių vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūrų ir įkainių derinimo

2013 04 05
Siekiant nustatyti aiškią ir skaidrią naujų vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūrą bei įkainius, Komisija skelbia pakartotinę viešąją konsultaciją dėl AB „Lietuvos dujos“ pateiktų derinti Naujų buitinių vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūros ir įkainių bei Naujų nebuitinių vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūros ir įkainių (toliau – Projektai).

Pirmoji viešoji konsultacija dėl Projektų buvo paskelbta 2012 m. lapkričio 8 d.

Projektuose įtvirtintos šios esminės nuostatos:

- nustatyta procedūra nuo vartotojo prašymo pateikimo, prijungimo sąlygų aprašo suderinimo su vartotoju iki galutinio sistemų sujungimo ir dujų paleidimo į vartotojo sistemą;
- numatyta, kad prijungimo įkainiai suskaičiuojami pagal Komisijos patvirtintą Gamtinių dujų naujų vartotojų, naujų gamtinių dujų sistemų ir biodujų jėgainių prijungimo įkainių nustatymo metodiką.

Naujų buitinių vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūros ir įkainių projektas ir Naujų nebuitinių vartotojų sistemų prijungimo prie AB „Lietuvos dujos“ dujų sistemos procedūros ir įkainių projektas paskelbti Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje. Prašome iki 2013 m. balandžio 18 d. pateikti savo pastabas bei pasiūlymus paštu (Algirdo g. 27, Vilnius, LT-03219), faksu (8 5 213 5270), elektroniniu paštu rastine@regula.lt arba per Seimo teisės aktų projektų informacinę sistemą.

Visos gautos rinkos dalyvių pastabos ir pasiūlymai dėl teisės akto projekto yra skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos“.

Informacija parengta 2013-04-05