Bendrasis informacijos tel. 8 800 20500
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija

Biudžetinė įstaiga,

Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius
Tel. 8 5 2135166,
faks. 8 5 2135270.
El.p. rastine@regula.lt
Mus rasite čia

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188706554.
Komisija siekia užtikrinti, kad geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos būtų grindžiamos būtinosiomis sąnaudomis

Siekiant užtikrinti, kad vandens tiekimo įmonių teikiamos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos būtų grindžiamos būtinosiomis sąnaudomis, Komisija įvertina, ar savivaldybių tarybos, nustatydamos paslaugų kainas, nepažeidžia Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodikos (toliau – Metodika).

Komisija posėdyje konstatavo, kad:

šiuo metu galiojančios Šakių rajono savivaldybės tarybos 2009 m. gruodžio 23 d. sprendimu nustatytos UAB „Šakių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos neatitinka Metodikos VI skyriaus reikalavimų ir nepadengia geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo bei kitų su šia veikla susijusių būtinųjų vandens tiekėjo sąnaudų.

Šakių rajono savivaldybė per 2 mėnesius turi pašalinti šiuos pažeidimus arba pateikti derinti naujas kainas. To nepadarius, Komisija, vadovaudamasi Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymu, įgyja teisę vienašališkai nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas.

Informacija parengta 2013-06-20