Bendrasis informacijos tel. 8 800 20500
Licencijavimas
Licencijų turėtojai
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija

Biudžetinė įstaiga,

Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius
Tel. 8 5 2135166,
faks. 8 5 2135270.
El.p. rastine@regula.lt
Mus rasite čia

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188706554.
Šilumos tiekimo licenciją turinčios įmonės

Eilės Nr.

Licencijos turėtojas

Licencijos numeris

Komisijos nutarimas

Licencijuojamos veiklos teritorija

1.

UAB „Miesto energija“

(Buvusi UAB „Ukmergės energija“)

L4-ŠT-1

2003 m. lapkričio 18 d. nutarimas Nr. O3-87

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2012 m. liepos 5 d. nutarimu Nr. 176 (nutarimą atsisiųskite).

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2013 m. lapkričio 14 d. nutarimu Nr. 679 (nutarimą atsisiųskite)

Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos teritorijoje, išskyrus šilumos vartotoją UAB „Sy Wiring Technologies Lietuva“.

2.

AB „Klaipėdos energija“

L4-ŠT-2

2003 m. lapkričio 18 d. nutarimas Nr. O3-88

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2013 m. lapkričio 14 d. nutarimu Nr. 680 (nutarimą atsisiųskite)


Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje ir Klaipėdos rajono savivaldybėje, Gargždų miesto teritorijoje, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

3.

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“

L4-ŠT-3

2003 m. lapkričio 18 d. nutarimas Nr. O3-89

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais naudojamais šilumos perdavimo tinklais Mažeikių rajono savivaldybėje, Mažeikių miesto teritorijoje, išskyrus kitose Mažeikių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

4.

UAB „Skuodo šiluma“

L4-ŠT-4

2003 m. lapkričio 18 d. nutarimas Nr. O3-90

Pastaba: Pakeistas įmonės pavadinimas 2010 balandžio 16 d. nutarimu Nr. O3-58.
(nutarimą atsisiųskite)

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais naudojamais šilumos perdavimo tinklais Skuodo rajono savivaldybėje, Skuodo miesto teritorijoje, išskyrus kitose Skuodo rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

5.

UAB „Šilalės šilumos tinklai“

L4-ŠT-5

2003 m. gruodžio 1 d. nutarimas Nr. O3-98

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2010 m. sausio 29 d. nutarimu Nr. O3-8. (Nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Šilalės rajono savivaldybėje - Šilalės miesto teritorijoje, Kvėdarnos bei Pajūrio miestelių teritorijose, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

6.

UAB „Rietavo komunalinis ūkis“

L4-ŠT-6

2003 m. gruodžio 8 d. nutarimas Nr. O3-103

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2011 m. rugsėjo 27 d. Nr. O3-259. (Nutarimą atsisiųskite)

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais naudojamais šilumos perdavimo tinklais Rietavo savivaldybėje, Rietavo miesto bei Sauslaukio kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Rietavo savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

7.

UAB Kretingos šilumos tinklai

L4-ŠT-7

2003 m. gruodžio 8 d. nutarimas Nr. O3-104 2006 m. sausio 20 d. nutarimas Nr. O3-2

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2006 m. sausio 20 d. nutarimu Nr. O3-2. (nutarimą atsisiųskite)

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje, išskyrus kitose Kretingos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

8.

UAB „Neringos energija“

L4-ŠT-8

2003 m. gruodžio 11 d. nutarimas Nr. O3-110

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2013 m. lapkričio 21 d. nutarimu Nr. 696 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Neringos savivaldybėje – Nidos ir Juodkrantės gyvenviečių teritorijoje, išskyrus kitose Neringos savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

9.

UAB „Fortum Joniškio energija“

L4-ŠT-9

2003 m. gruodžio 17 d. nutarimas Nr. O3-114

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Joniškio rajono savivaldybėje – Joniškio ir Žagarės miestų bei Gataučių kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Joniškio rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

10.

AB „Šiaulių energija“

L4-ŠT-10

2003 m. gruodžio 17 d. nutarimas Nr. O3-115

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Šiaulių miesto savivaldybėje – Šiaulių miesto teritorijoje, Šiaulių rajono savivaldybėje – Kuršėnų miesto, Kairių, Kužių miestelių, Aukštelkės bei Ginkūnų kaimų teritorijoje, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

11.

UAB „Radviliškio šiluma“

L4-ŠT-11

2003 m. gruodžio 22 d. nutarimas Nr. O3-117

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Radviliškio rajono savivaldybėje – Radviliškio miesto, Aukštelkų ir Linkaičių kaimų teritorijoje, išskyrus kitose Radviliškio rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

12.

AB „Panevėžio energija“

L4-ŠT-12

2003 m. gruodžio 22 d. nutarimas Nr. O3-118

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Panevėžio miesto (Panevėžio miesto savivaldybė), Liūdynės kaimo (Panevėžio rajono savivaldybė), Kėdainių miesto, Josvainių miestelio, Gudžiūnų, Tiskūnų ir Vilainių kaimų (Kėdainių rajono savivaldybė), Rokiškio miesto, Bajorų gyvenvietės (Rokiškio rajono savivaldybė), Zarasų miesto, Užtiltės kaimo (Zarasų rajono savivaldybė), Pasvalio, Joniškėlio miestų, Ąžuolyno, Mikoliškio, Narteikių ir Pajiešmenių kaimų (Pasvalio rajono savivaldybė), Kupiškio miesto, Noriūnų, Subačiaus ir Šepetos kaimų (Kupiškio rajono savivaldybė) teritorijoje, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

13.

UAB „Akmenės energija“

L4-ŠT-13

2003 m. gruodžio 22 d. nutarimas Nr. O3-119

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija Komisijos 2013 m. birželio 7 d. nutarimu Nr. O3-211 (nutarimą atsisiųskite).

Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Akmenės rajono savivaldybėje – Akmenės, Naujosios Akmenės ir Ventos miestų, Papilės ir Kruopių miestelių teritorijose, išskyrus kitose Akmenės rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

14.

UAB „Šilutės šilumos tinklai“

L4-ŠT-14

2004 m. sausio 15 d. nutarimas Nr. O3-2

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais naudojamais šilumos perdavimo tinklais Šilutės rajono savivaldybėje – Šilutės mieste, Kintų, Rusnės ir Švėkšnos miestelių, Juknaičių ir Traksėdžių kaimų teritorijos, išskyrus kitose Šilutės rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

15.

VĮ „Visagino energija“

L4-ŠT-15

2004 m. sausio 22 d. nutarimas Nr. O3-7

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Visagino savivaldybėje – Visagino miesto bei Drūkšinių kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Visagino savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

16.

UAB „Fortum Švenčionių energija“

L4-ŠT-16

2004 m. sausio 22 d. nutarimas Nr. O3-8

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Švenčionių rajono savivaldybėje – Švenčionių, Švenčionėlių ir Pabradės miestų teritorijoje, išskyrus kitose Švenčionių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

17.

AB „Jonavos šilumos tinklai“

L4-ŠT-17

2004 m. sausio 22 d. nutarimas Nr. O3-9

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2012 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. O3-400 (nutarimą atsisiųskite).

Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Jonavos rajono savivaldybėje – Jonavos miesto, Ruklos miestelio, Kuigalių ir Šilų kaimų teritorijose, išskyrus kitose Jonavos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

18.

UAB „Raseinių šilumos tinklai“

L4-ŠT-18

2004 m. sausio 28 d. nutarimas Nr. O3-10

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2010 rugsėjo 24 d. nutarimu Nr. O3-189
(nutarimą atsisiųskite)

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Raseinių rajono savivaldybėje – Raseinių ir Ariogalos miestų bei Viduklės miestelio teritorijoje, išskyrus kitose Raseinių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

19.

UAB „Širvintų šiluma“

L4-ŠT-19

2004 m. sausio 28 d. nutarimas Nr. O3-11

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Širvintų rajono savivaldybėje – Širvintų miesto ir Čiobiškio kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Širvintų rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

20.

UAB „Plungės šilumos tinklai“

L4-ŠT-20

2004 m. sausio 28 d. nutarimas Nr. O3-12

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Plungės rajono savivaldybėje – Plungės miesto ir Varkalių kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Plungės rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

21.

UAB „Nemėžio komunalininkas“

L4-ŠT-21

2004 m. vasario 12 d. nutarimas Nr. O3-17

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Vilniaus rajono savivaldybėje - Skaidiškių, Nemėžio, Kalvelių, Kalviškių, Rudaminos, Pagirių, Baltosios Vokės, Marijampolio ir Valčiūnų kaimų teritorijoje, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

22.

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“

L4-ŠT-22

2004 m. vasario 12 d. nutarimas Nr. O3-18

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2013 m. gegužės 30 d. nutarimu Nr. O3-195 (nutarimą atsisųskite).Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Elektrėnų savivaldybėje - Elektrėnų ir Vievio miestų, Kareivonių kaimo teritorijose, išskyrus kitose Elektrėnų savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.  

23.

UAB „Pakruojo šiluma“

L4-ŠT-23

2004 m. vasario 12 d. nutarimas Nr. O3-19

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Pakruojo rajono savivaldybėje – Pakruojo, Linkuvos miestų, Klovainių, Pakruojo bei Petrašiūnų kaimų teritorijoje, išskyrus kitose Pakruojo rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

24.

UAB „Utenos šilumos tinklai“

L4-ŠT-24

2004 m. vasario 12 d. nutarimas Nr. O3-20

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Utenos rajono savivaldybėje – Utenos miesto teritorijoje, išskyrus kitose Utenos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

25.

UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“

L4-ŠT-25

2004 m. vasario 12 d. nutarimas Nr. O3-21

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2012 m. sausio 27 d. Nr. O3-8 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Ignalinos rajono savivaldybėje, Didžiasalio kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Ignalinos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

26.

AB „Kauno energija“

L4-ŠT-26

2004 m. vasario 26 d. nutarimas Nr. O3-24

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Kauno miesto (Kauno miesto savivaldybė), Ežerėlio, Garliavos miestų, Akademijos miestelio, Domeikavos, Girionių, Neveronių, Noreikiškių, Raudondvario kaimų (Kauno rajono savivaldybė), Jurbarko miesto (Jurbarko rajono savivaldybė), išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

27.

UAB „Litesko“

L4-ŠT-27

2004 m. kovo 4 d. nutarimas Nr. O3-25

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2008 m. rugsėjo 12 d. nutarimu Nr.122 (nutarimą atsisiųskite).

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija ir buveinės adresas 2013 m. spalio 15 d. nutarimu Nr. 625 (nutarimą atsisiųskite)

Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Alytaus miesto (Alytaus rajono savivaldybė), Biržų miesto, Rinkuškių kaimo (Biržų rajono savivaldybė), Druskininkų miesto, Liepalingio miestelio, Viečiūnų kaimo (Druskininkų savivaldybė), Kazlų Rūdos miesto (Kazlų Rūdos savivaldybė), Kelmės ir Tytuvėnų miestų, (Kelmės rajono savivaldybė), Marijampolės miesto, Daukšių, Kumelionių, Meškučių, Patašinės, Trakiškių, Triobiškių, Igliaukos, Paežerės kaimų (Marijampolės savivaldybė), Palangos miesto (Palangos miesto savivaldybė), Telšių miesto, Rainių kaimo (Telšių rajono savivaldybė), Vilkaviškio, Kybartų ir Virbalio miestų, Pilviškių miestelio, Paežerių kaimo (Vilkaviškio rajono savivaldybė) teritorijoje bei šiems Kauno mieste Garso g. 4, Pienių g. 2, 4, 6, 8, 14, Vandžiogalos g. 4A, 4B, 4C, 4D, 8, 9, 10, 11, 12, 84A esantiems pastatams (Kauno miesto savivaldybė), išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

28.

UAB „Kalvarijos komunalininkas“

L4-ŠT-28

2004 m. kovo 4 d. nutarimas Nr. O3-26
Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2012 m. vasario 24 d. Nr. O3-43 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Kalvarijos savivaldybėje – Kalvarijos miesto, Jungėnų bei Sangrūdos kaimų teritorijoje, išskyrus kitose Kalvarijos savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

29.

UAB „Prienų energija“

L4-ŠT-29

2004 m. kovo 8 d. nutarimas Nr. O3-28

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2006 m. sausio 24 d. nutarimu Nr. O3-6 (nutarimą atsisiųskite)

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2011 m. gruodžio 16 d. nutarimu Nr. O3-428 (nutarimą atsisiųskite).

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija Komisijos 2013 m. rugsėjo 26 nutarimu Nr. O3-404 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Prienų rajono savivaldybėje – Prienų miesto, Balbieriškio miestelio, Pakuonio, Skriaudžių ir Veiverių kaimų teritorijose bei Trakų rajono savivaldybėje - Lentvario ir Trakų miestų teritorijose, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

30.

UAB „Molėtų šiluma“

L4-ŠT-30

2004 m. kovo 8 d. nutarimas Nr. O3-29

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Molėtų rajono savivaldybėje – Molėtų miesto, Giedraičių miestelio ir Naujasodžio kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Molėtų rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

31.

UAB „Lazdijų šiluma“

L4-ŠT-31

2004 m. kovo 18 d. nutarimas Nr. O3-33

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Lazdijų rajono savivaldybėje – Lazdijų ir Veisiejų miestų teritorijoje, išskyrus kitose Lazdijų rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

32.

UAB „Ignalinos šilumos tinklai“

L4-ŠT-32

2004 m. kovo 18 d. nutarimas Nr. O3-34

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Ignalinos rajono savivaldybėje – Ignalinos bei Dūkšto miesto, Vidiškių kaimo teritorijoje, išskyrus kitose Ignalinos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

33.

UAB „Šakių šilumos tinklai“

L4-ŠT-34

2004 m. kovo 25 d. nutarimas Nr. O3-38

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Šakių rajono savivaldybėje – Šakių miesto teritorijoje, išskyrus kitose Šakių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

34.

UAB „Varėnos šiluma“

L4-ŠT-35

2004 m. kovo 30 d. nutarimas Nr. O3-42

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Varėnos rajono savivaldybėje – Varėnos miesto, Matuizų kaimo ir Valkininkų geležinkelio stoties teritorijose, išskyrus kitose Varėnos rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

35.

UAB „Vilniaus energija“

L4-ŠT-37

2004 m. kovo 30 d. nutarimas Nr. O3-45

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje, išskyrus kitose Vilniaus miesto savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

36.

UAB „Tauragės šilumos tinklai“

L4-ŠT-39

2004 m. balandžio 13 d. nutarimas Nr. O3-51

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Tauragės rajono savivaldybėje – Tauragės miesto ir Eičių kaimo teritorijose, išskyrus kitose Tauragės rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

37.

UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“

L4-ŠT-40


2004 m. balandžio 29 d. nutarimas Nr. O3-59

Pastaba:Pakeista licencijos teritorija 2012 m. balandžio 6 d. nutarimu Nr. 77 (nutarimą atsisiųskite).


Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Šalčininkų rajono savivaldybėje - Baltosios Vokės, Eišiškių, Šalčininkų miestų, Dieveniškių, Jašiūnų miestelių, Čiužiakampio, Šalčininkėlių, Akmenynės, Dainavos, Poškonių ir Butrimonių kaimų teritorijose, išskyrus kitose Šalčininkų rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

38.

VšĮ Velžio komunalinis ūkis

L4-ŠT-41

2004 m. balandžio 29 d. nutarimas Nr. O3-60

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2010 m. vasario 19 d. nutarimu Nr. O3-32 (nutarimą atsisiųskite)

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2013 m. sausio 14 d. nutarimu Nr. 2 (nutarimą atsisiųskite)

Licencijos turėtojas vykdo vykdo šilumos tiekimo veiklą Panevėžio rajono savivaldybėje - Geležių, Miežiškių, Naujamiesčio, Raguvos, Ramygalos, Smilgių ir Krekenavos miestelių, Berniūnų, Bernatonių, Daukniūnų, Daniūnų, Dembavos, Ėriškių, Gustonių, Jotainių, Katinų, Karsakiškio, Nevėžio, Paįstrio, Perekšlių, Sujetų, Šilagalio, Šilų, Tiltagalių, Upytės, Vadoklių, Velžio ir Žibartonių kaimų teritorijose, išskyrus kitose Panevėžio rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.


39.

UAB „Birštono šilumos tinklai“

L4-ŠT-42

2004 m. balandžio 29 d. nutarimas Nr. O3-61

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Birštono savivaldybėje – Birštono miesto teritorijoje, išskyrus kitose Birštono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

40.

UAB „Kaišiadorių šiluma“

L4-ŠT-43

2004 m. balandžio 29 d. nutarimas Nr. O3-62

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Kaišiadorių rajono savivaldybėje – Kaišiadorių miesto ir Stasiūnų kaimo teritorijose, išskyrus kitose Kaišiadorių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

41.

Pravieniškių pataisos namai – atviroji kolonija (buvę Pravieniškių 2-ieji pataisos namai - atviroji kolonija)

L4-ŠT-45

2004 m. birželio 29 d. nutarimas Nr. O3-77

Pastaba: Pakeista licencija (kodas ir pavadinimas) 2011 m. rugsėjo 27 d. Nr. O3-253. (Nutarimą atsisiųskite)

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Pravieniškių-2 kaimo (Kaišiadorių rajono savivaldybė) teritorijoje, išskyrus kitose Kaišiadorių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

42.

VĮ Ignalinos atominė elektrinė

L4-ŠT-49

2005 m. sausio 27 d. nutarimas Nr. O3-4

Pastaba: Licencija pakeista 2011 m. vasario 28 d. nutarimu Nr. O3-39.(nutarimą atsisiųskite)

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2013 m. rugpjūčio 27 d. nutarimu Nr. O3-334 (nutarimą atsisiųskite)


Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Visagino savivaldybės Drūkšinių kaimo teritorijoje esantiems pastatams – 6, 6a, 19, 25, 31a, 31B, 38, 39, 42, 43, 56, 65, 65a, 71, 72, 75, 75a, 80, 102, 106-107, 108, 186, 190, 437/8, 1000, išskyrus kitose Visagino savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

43.

UAB „Gelvita“

L4-ŠT-50

2005 m. balandžio 19 d. nutarimas Nr. O3-17

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2013 m. gegužės 30 d. nutarimu Nr. O3-194 (nutarimą atsisiųskite).
Licencija išduota tiekti šilumą šilumos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Elektrėnų savivaldybėje - Vievio miesto teritorijoje, išskyrus kitose Elektrėnų savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

44.

UAB „Anykščių šiluma“

L4-ŠT-51

2005 m. rugpjūčio 25 d. nutarimas Nr. O3-45

Licencija išduota tiekti šilumą šilumos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Anykščių rajono savivaldybėje - Anykščių, Kavarsko miestų, Debeikių, Kurklių, Svėdasų, Traupio, Viešintų miestelių, Ažupiečių, Raguvėlės, Smėlynės ir Žiedonių kaimų teritorijose, išskyrus kitose Anykščių rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

45.

AB „ORLEN Lietuva“ (buvusi AB „Mažeikių nafta“)

L4-ŠT-52

2006 m. liepos 4 d. nutarimas Nr. O3-49

Pastaba: Pakeista licencija (pavadinimas) 2011 m. spalio 25 d. nutarimu Nr. O3-286 (nutarimą atsisiųskite)

Pastaba: Panaikintas licencijos galiojimas 2012 m. liepos 27 d. Nr. O3-205 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Mažeikių rajono savivaldybėje – Dapšių kaimo bei Juodeikių kaimo teritorijoje esantiems vartotojams.

46.

Balterma ir Ko, UAB

L4-ŠT-54

2008 m. spalio 31 d. nutarimas Nr. O3-178

Pastaba: Pakeista licencija (buveinės adresas) 2012 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. O3-160 (nutarimą atsisiųskite).

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Vilniaus miesto Salomėjos Neries g. 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107 ir 109 esančiuose pastatuose.

47.

UAB „Baltijos elektrinių investicijos“

L4-ŠT-55

2009-06-11 nut. Nr. O3-71

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais teritorijoje, esančioje adresu Liepų g. 68, Klaipėda (teritorijos kadastro numeris 2101/0004:266), išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

48.

UAB „Nemenčinės komunalininkas“

L4-ŠT-56

2009 09 03 nut. Nr. O3-115

Licencija išduota tiekti šilumą Licencijos turėtojo nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomais šilumos perdavimo tinklais Vilniaus rajono savivaldybėje - Nemenčinės miesto, Bezdonių ir Maišiagalos miestelių, Tuščiaulių, Sužionių, Kreivalaužių, Didžiųjų Kabiškių, Rudausių, Didžiosios Riešės, Paberžės, Raudondvario, Avižienių, Bukiškių, Buivydiškių kaimų, Mažosios Riešės viensėdžio teritorijose, išskyrus kitose atitinkamų savivaldybių ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.

49.
UAB „Ukmergės šiluma“L4-ŠT-57
2012 m. liepos 5 d. nutarimas Nr. O3-177 (nutarimą atsisiųskite)

Pastaba: Pakeista licencijos teritorija 2013 m. birželio 28 d. nutarimu Nr. O3-255 (nutarimą atsisiųskite).

Licencijos turėtojas vykdo šilumos tiekimo veiklą Ukmergės rajono savivaldybėje – Ukmergės miesto, Šventupės gyvenvietės ir Dukstynos kaimo teritorijose, išskyrus kitose Ukmergės rajono savivaldybės ar Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotose licencijose apibrėžtas teritorijas.Paskutinis atnaujinimas: 2014-02-28 14:30